KOSAČKY ZERO-TURN

Záhradné kosačky s otáčaním okolo vlastnej osi, tkz. zero-turn kosačky, skracujú čas kosenia na polovičnú úroveň a to vďaka vyššej rýchlosti a perfektnej obratnosti v porovnaní so záhradnými traktormi.

Naše traktorové kosačky sú navrhnuté podľa komerčných štandardov a vďaka mnohým dostupným prídavným zariadeniam sú skonštruované na celodenné a  každodenné použitie.

Kúpou Ariens kosačiek sa pripájate k našej 85-ročnej rodinnej tradícii.

PONUKA KOSAČIEK ZERO-TURN

EDGE

Zjednodušené ovládacie prvky umožňujú zero-turn kosačke verzie EDGE manévrovať cez malé až stredne veľké záhrady s rýchlym a čistým rezom.

IKON XD

Kosačka s nulovým otáčaním okolo vlastnej osi plná komerčných funkcií. IKON XD prináša silu a výkon do záhrad všetkých veľkostí.

kosačka s nulovým otáčaním okolo vlastnej osi vhodná do všetkých typov záhrad
komerčná zero-turn kosačka APEX ARIENS vhodná na každodenné používanie

APEX

Komerčná zero-turn kosačka APEX s nulovým polomerom otáčania je určená na celodenné a každodenné použitie.

ZENITH

Profesionálna voľba vďaka funkciám komerčnej kvality. Vyrobené pre celodenné, každodenné používanie a maximálny výkon.

Ariens profesionálna kosačka s nulovým o táčaním, verzia Zenith
Ariens Zenith E je elektrická kosačka s nulovým otáčaním vhodná na celodenné použitie

ZENITH E

Ariens ZENITH E je plne komerčná, celodenná elektrická kosačka s nulovým otáčaním. Teraz k dispozícii v rade veľkostí vrátane 122 cm/ 48″, 132 cm/ 52″ a 152 cm/ 60″ s konfiguráciou bočného alebo zadného vyhladzovacieho zariadenia.

ARROW

Kosačky so stojacou obsluhou ARROW sú k dispozícii s 81 cm (32″) a 91 cm (36″) žacím ústrojenstvom, ktoré zaisťuje rýchlosť a presnosť vášho rezu. Ideálne na kosenie veľkých trávnikov s prekážkami, ako sú stromy alebo kríky.