rodinná firma s dlhoročnou tradíciou

Náš príbeh

Naša záhradná technika Ariens, ktorá slúži komerčným či súkromným prevádzkovateľom už viac ako 80 rokov, je navrhnutá a vyrábaná v mestách  Brillion, Wisconsin a Oxford v Spojenom kráľovstve.

Každý nový model stavia na odkaze nadčasového vzorca: robustný, spoľahlivý a nekompromisný výkon. Ariens pokračuje v inováciách, aby našiel nové spôsoby, ako urobiť prácu rýchlejšie, efektívnejšie a pohodlnejšie pre obsluhu. Pozrite sa na fóra a sociálne médiá po celom svete a nájdete nespočetné množstvo príbehov o strojoch, ktoré sa dedia z generácie na generáciu a stále fungujú rovnako dobre ako v deň, keď boli vyrobené.

Kosačky zero-turn

Ariens je v popredí technológie zero-turn od svojho vzniku. Keď kosačky označujeme „zero-turn“, hovoríme o kosačkách s nulovým polomerom otáčania alebo kosačkách s otáčaním okolo vlastnej osi.

S desaťročiami skúseností je náš rad pojazdných kosačiek navrhnutý na základe troch základných princípov: odolnosť, jednoduchá údržba a pohodlie obsluhy. Spolupracujeme s profesionálnymi operátormi v celej Európe a USA, aby sme pochopili, ako sa majú naše produkty používať a ako ich možno vylepšiť, aby sa tieto požiadavky ešte zvýšili. Dokonca aj náš rad domácich strojov je vyrobený podľa tých istých prísnych štandardov, ktoré stanovujú tí, ktorí sa spoliehajú na naše vybavenie.

Naše hodnoty

Ako rodinná spoločnosť štvrtej generácie sa snažíme správať s rovnakou úrovňou rešpektu, čestnosti a láskavosti, akú založili zakladatelia spoločnosti v roku 1933. Od každého zamestnanca, predajcu a dodávateľa sa očakáva, že bude žiť podľa našej vízie vášnivých ľudí a ohromených zákazníkov.

Žijeme podľa piatich základných princípov, ktoré definujú, ako chceme podnikať:

  • Úprimnosť
  • Spravodlivosť
  • Dodržiavame naše záväzky
  • Rešpektujeme jednotlivca
  • Podporujeme intelektuálnu zvedavosť
výroba kosačiek Ariens v minulosti

Zero-turn kosačky

Profesionálne kosačky s nulovým polomerom otáčania.

Snežné frézy

Snežné frézy na komerčné i súkromné využitie.

Všetky potrebné dokumenty na jednom mieste

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra, aby ste mali rýchly prístup k novinkám.

Ste díler alebo konečný užívateľ? Ostaňme v kontakte!

Ak to myslíte s kosením trávy tak vážne ako my – prečo nebyť súčasťou našej komunity a nepripojiť sa k sieti profesionálov Ariens?

Prihláste sa ešte dnes a získajte najnovšie novinky a aktualizácie produktov, recenzie, tipy a triky a informácie o udalostiach. Tešíme sa na vás!